Mano super galia

Mano super galia – kokybiškos tekstų rašymo paslaugos! Dar mokykloje ieškojau būdų kaip sujungti „katę“ ir „mikrobangę“, suderinamus ir nesuderinamus objektus jungdavau į vienį, o užrašinėse kūriau savo pasaulius. Tai, kas atrodė lyg misija – neįmanoma, baltame popieriaus lape transformuodavosi ir įgaudavo gyvybės. 

Taip nuo rašinėlio mokykloje, pirmos publikacijos mano gimtojo krašto laikraštyje ir straipsnių naujienų portaluose rašymas tapo ne tik mano hobiu. Turinio kūrimas dabar yra mano darbas, dėl kurio ir iš lovos lipti smagiau. Begalybė interviu ir reportažų – begalybė atrastų ir neatrastų unikalių istorijų, kurias noriu papasakoti. 

Daugybė tekstų, kuriais padedu savo klientams parodyti save pasauliui. Nekantrauju toliau tobulėti ir savo įgūdžius įprasminti tokioje vietoje, kurioje kūryba ir žodžio menas „veža“.

tekstų rašymo paslaugos
tekstų rašymas

Tekstai interneto svetainėms

Unikalūs produktų bei paslaugų aprašymai, „Apie mus“ skilties kūrimas, svetainės medžio aprašymas nuo mažiausio teksto vieneto iki didžiausio. Norintiems būti išgirstiems ir pamatytiems, kuriu tekstus pagal SEO standartus, kad verslas pasiektų tikslinę auditoriją.

Vizualai, naujienlaiškiai

Kaip vizualiai pateikti informaciją, jog klientas pas Jus sugrįžtų? „Skaniai“ apjungtas teksto ir susijusių vizualų derinys įmonės prezentacijai gali padaryti stebuklus. Dirbu taip, jog skoningi naujienlaiškiai ir socialinių tinklų vizualai taptų Jūsų prekės ženklo įvaizdžio stipriąja puse.

Straipsniai

Valandų valandos gyvo interviu su įdomiais pašnekovais – būdas papasakoti Jūsų ir Jūsų verslo istoriją spaudai. Norite gerinti savo prekės ženklo žinomumą, o gal klientams pristatyti savo ekspertiškumą? Kokybiškas ir įtraukiantis straipsnis gali būti raktas į sėkmę. 

Pranešimai žiniasklaidai

Organizuoji akciją, pakeisiančią žmonių sąmoningumą? O gal reikšmingas pasiekimas suteikė Jums galimybę  padaryti neįtikėtinų atradimų? Leiskite man apie tai papasakoti žmonėms. Kokybiški pranešimai žiniasklaidai didina žinomumą ir skatina auditoriją Jumis domėtis.

Reklaminiai tekstai

Trumpai, aiškiai, paliečiant kiekvieną svarbų aspektą – reklaminiai tekstai yra neatskiriama įvaizdžio dalis. Kaip parduoti 3D spausdinimo paslaugas, o kaip „grožį“? Išmanyti Jūsų verslo konkurencinę aplinką ir panaudoti žodžius, kaip ginklus, internetiniame „mūšio lauke“.

Socialiniai tinklai

Nors, rodos, jog šiame inovatyviame medijų laikotarpyje kiekvienas galime būti socialinių tinklų guru, parduoti gali ne visi. Kaip derinti vizualus, tekstą, raktinius žodžius, ir kaip kalbėti su auditorija, kad socialiniai tinklai atneštų pelno? Reikalinga tinkama ilgalaikė strategija.

Tinklaraščiai

Klientams papasakoti karščiausias naujienas galima naujienlaiškiais, pranešimais spaudai, o kartais – tinklaraščio įrašais. Tekstas pritaikytas tikslinei auditorijai ir sukurtas pagal SEO standartus, gali būti „du zuikiai“ vienu šūviu, norint būti matomiems Google platybėse. 

Individualūs sprendimai

Ieškai žmogaus, kuris padėtų susiorganizuoti įvaizdinę fotosesiją, pakonsultuotų apie socialinių tinklų subtilybes, o gal tiesiog aprašytų Tavo gyvenimo istoriją? Tekstai, kūryba ir panašios įdomybės yra mano darbo „variklis“, tad neabejoju, jog galime rasti individualų sprendimą TAU!

tekstai kokybiškai komunikacijai